Pilno spektro (anglų k. „Full Spectrum“) formulė atspindi natūralią kanapių lapų molekulinę sudėtį ir yra laikoma efektyviausia dėl „papildančio“ (anglų k. „entouraging“) efekto.

Tačiau dauguma atvejų šiuose produktuose aptinkama ir iki 0,2% THC psichotropinės medžiagos, tad jie gali sukelti šalutinį poveikį (nerimą, galvos svaigimą). Be to, net itin mažą THC koncentraciją turintys produktai nelegalūs šalyse, taikančiose nulinės tolerancijos politiką (įskaitant Lietuvą).

Tuo tarpu vadinamieji „plataus spektro“ (anglų k. „Broad Spectrum“) produktai dažnai gaminami sumaišant tik keletą pasirinktų kanabinoidų ir terpenų izoliatų. Nors ši formulė yra teisėta ir saugi (be THC), joje aptinkama itin ribotas kiekis naudingųjų pluoštinių kanapių komponentų.

Mūsų komandai, bendradarbiaujant su geriausiais Europos biochemijos specialistais ir laboratorijomis, pavyko atrasti būdą suderinti abiejų formulių privalumus.

Pažangi CO2 preparatyvinės chromatografijos technologija leidžia aptikti ir kruopščiai pašalinti 99,9% THC molekulių iš natūraliai išgaunamo pilno spektro ekstrakto.

Tad „H Drop“ aliejus ir kapsules sudaro visi naudingi kanabinoidai, terpenai ir flavonoidai, randami kanapių lapuose, išskyrus psichotropinį THC.

P. S.: Kai kurie aukštos kokybės gamintojai „Full Spectrum THC-free“ produktus įvardija kaip „Broad Spectrum“. Tačiau „Broad Spectrum“ terminas gali klaidinti, nes tiksliai nenusako, kiek plati yra produkto kanabinoidų, terpenų ir flavonoidų sudėtis. Daugelis žemesnės klasės suteikia sau teisę naudoti „Broad Spectrum“ pavadinimą į produktą įmaišydami tik keletą kanabinoidų izoliatų. Norėdami išvengti painiavos, mes pabrėžiame, kad mūsų produktai yra pilno spektro, išskyrus THC.